Metamorfní technika – Motýlí masáž

Metamorfní technika je velmi jemná, účinná metoda, která odstraní a uvolní všechny bloky, strachy, nedůvěry sebe sama a k ostatním, ne sebepřijetí, poruchy chování, zdravotní problémy, které se nachází v naší matrici, v našem základním nastavení. Zharmonizuje vlivy prenatálního období. Naše matrice se tvoří v období před našim početím, v době prenatálního vývoje, až po porod, v břiše matky. Stresy a traumata prožité v tomto období jak prostřednictvím vlastního vnímání, tak prožitků matky se ukládají na úrovni informačních bloků v kořenových nervech, po celé délce páteře. Při aplikaci Metamorfní techniky se tyto informační bloky rozpouští a stav organizmu se navrací do svého plného prvopočátečního stavu. Celé těhotenství matky má pak vliv na život jedince. Všechno, co matka cítí a zažívá během těhotenství se přenáší přímo na nenarozené dítě, protože je vysoce citlivé a bez jakékoliv ochrany, miminko si vše ukládá při vývoji v matčině břiše. V pozdějším životě se tento vzorec projeví jako pocit, že člověk není nikdy akceptován svými blízkými a tento pocit ho bude všude doprovázet, ve škole, v zaměstnání, mezi ostatními, bude si připadat, jako černá ovce. V opačném případě, pokud byl člověk v matčině břiše přijat, bude milovat sebe i ostatní.
Tato  metoda je velmi příjemná, prováděna jemnými dotyky, jako,kdyby na Vás sedl motýl a jeho křídla se jemně dotýkala Vašich reflexních zón. Metamorfní technika má trvalý,hluboký a nenásilný účinek.
Aplikace se provádí na ploskách bosých nohou-reflexní zóna páteře, na vnitřní straně chodidel, na dlaních a hlavě. Osvobodí Vás od minulosti, od životních vzorců, které se předávají z generace na generaci, začnete sami sebe a své tělo vnímat úplně jinak, cítíte se najednou svobodní, volní, jako když se motýl vylíhne z housenky a vzlétne se svými krásnými roztaženými křídly.