Nástroj Access Bars®

Nejprve jemný dotek nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo. Vše, co už nám neslouží. Během Access Bars® ošetření se Bars praktik lehce postupně dotýká 32 specifických bodů tzv. „BARů“ na hlavě klienta. Jednotlivé body souvisí s oblastmi života jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod.

Klient se po ošetření Access Bars® cítí uvolněný, spokojený a plný pohody.

Účinky Access Bars® :

  • Odstranění bolestí různých částí těla
  • Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
  • Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
  • Uvolnění stresu a napětí
  • Pomoc při obtížných životních situací
  • Odbourání únavy a vyčerpanosti, nedostatku životní energie
  • Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fóbie
  • Zklidnění hyperaktivity u dětí
  • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni

Trojnásobné sekvenční systémy – TSS®

TSS je systém, který se objeví v okamžiku, kdy se doslova zasekneme v nějaké události v minulosti a máme pocit, jako by byla neustále živá.

Pomáhá očistit dlouhodobé nánosy v důsledku braní léků, drog, hormonální antikoncepce, po očkování, antidepresivech a lécích na spaní apod.

Uvolňuje všechny traumatické zkušenosti tak, aby se nám nevracely myšlenky na ně a my je znovu nemuseli prožívat.

Access Consciousness®:

Modalita vznikla v roce 1990 v USA a od té doby již pomohla tisícům lidí na celém světě změnit významné oblasti jejich života. Zakladatel metody Access Consciousness® Gary Douglas říká: “ Vaše volba je to, co tvoří vaši budoucnost. Často máme podivná přesvědčení, že věci a situace se nám nějak dějí, že pro nás byly zvoleny, že je to osud apod.

Naše mysl funguje jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy.  Dotykem a správnou kombinací bodů rozproudíme jejich energie. Následně na to informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváme jinými. Celý váš život se může změnit.

Skutečností je, že každá volba, kterou jsme kdy udělali, vytvořila to, co žijeme dnes.